PROFESYONEL SU ARITMA'nın ÖNCÜ ADI [ NESA ]

Firmamız üstlendiği tüm projeleri son model ekipman, uzman teknik ekip, garanti güvencesi ile birlikte satış sonrası müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olarak bitirmeyi hedefler..

Card image cap

Hakkımızda

Tecrübeli ve uzman kadrosu ile müşterilerine Türkiye çapında hizmet veren ; Nesa Su Arıtma Sistemleri dünyada en ileri teknoloji ile üretilmiş su arıtma sistemlerinin satışını ve satış sonrası hizmetlerini geniş kadrosu ve teknik servisi ile gerçekleştirmektedir. Size de aynı hizmeti vermekten mutluluk duyacaktır. Daha iyiyi hedeflemek için değil daha iyi olduğumuz için tercih edilmek mutluluk verici. 

Card image cap

Misyonumuz

Nesa Su Arıtma Sistemleri olarak güvenilir ürünlerimiz ve deneyimli kadromuzla, değerli müşterilerimize uzmanlık alanımız olan temiz su arıtımı konusunda çözüm ortağı olmaktır. Nesa Su Arıtma Sistemleri hiçbir zaman elinde ki bilgi ve teknoloji ile yetinmemiş her daim bilgi ve teknolojisini geliştirmiştir. Mühendislik ve projelendirme konusunda başarılı ve doğru işlere imza atarak, üstlendiği misyonu yerine getirme konusunda başarılı bir iş ortağı konumundadır. Hedefimiz uzun yıllar sorunsuz olarak çalışabilecek su arıtma sistemleri dizayn ederek üretim yapmak ve kalitemizden ödün vermeden müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmektir.

Card image cap

Vizyonumuz

Nesa Su Arıtma Sistemleri; konusunda uzman mühendislerimizle ham su analiz sonuçlarını esas alarak gerekli olan su arıtma sistem seçimini ve projelendirmesini yapmakta, tasarlanan su arıtma sistemleri en kaliteli malzemeler kullanılarak faaliyete geçirmekteyiz. Kalifiye teknik servis ekibimiz su arıtma sistemleri montaj, su arıtma sistemleri devreye alma, su arıtma sistemleri periyodik bakım vs. işlemlerini zamanında ve en doğru şekilde yapmaktadır. Nesa Su Arıtma Sistemleri olarak kuruluşumuzdan bu güne çizgimizi ve kalite anlayışımızı her zaman yükselterek vazgeçilmez iş ortağınız olmaya devam ediyoruz. Hedefimiz kaliteden ödün vermeden en güvenli ve en kullanışlı sistemleri sizlere sunmaktır.